Kdo je WGW?

Pod obchodním názvem WGW (World Golf Web)prodáváme od roku 2004. Začínali jsme už dříve jako prodejci sportovního vybavení. V tom roce jsme stavěli hlavně hřiště na minigolf. O dva roky později, jsme postavili svůj první hobby golf. Postupem času jsme ovšem do naší nabídky přidávali další typy hřišť a v současné době máme standardně v nabídce všechny typy minigolfu, zvláště vysoké oblibě se těší adventure golf .

 

V roce 2009 jsme rozšířili svoji nabídku obecně na realizace sportovišť a postavili svůj první multifunkční sportovní areál v Jeseníku.

Dnes máme v nabídce všechny typy sportovních hřišť mimo ledovou hokejovou plochu – zahradní šachy a kuželky, hřiště na petanque, volejbal, tenis, atletické dráhy či multifunkční sportovní areály.

Našim zákazníkům nabízíme bezplatné a nezávazné poradenství a konzultace na místě budoucího sportoviště. Dále poskytujeme záruku kvality a nejnižší ceny na trhu. Ani prodejem a realizací hřiště naše služby nekončí. Nabízíme servis a opravy nejen námi postavených hřišť.

Podívejte se na celou nabídku minigolfových hřišť.